26. Günümüzden Merhaba

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
26. Günümüzden Merhaba

Sevgili Kullanıcılarımız, 26. günümüzde sizlere bir kaç değerlendirme yapmak istedim. Bildiğiniz üzere Sitemizin kurulduğu ilk günden bu yana doğruluğu, Dürüstlüğü her daim önde olmuştur. Bu sebep den dolayıda Hep övgüler aldık. geçmişe dair bakarsak İlk zamanlarda Sevgili Google arama motorunda bile çıkamayan Sitemiz Çalışmalar sonucunda iyi bir çıkış yakalayarak kısa zaman içerisinde Arama kelimelerinde forum, webmaster forumu, webmaster blogu kelimelerinde binlerce sitenin yapamadığı bir başarıya imza atmıştır. bu tamı tamına 26. günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere minnettarız. Kaliteli Bir mekanın farkı da bu olsa gerek, Dünyada kullanıcı kitlesine sahip bir site olarak kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda onlara en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımız gece gündüz demeden Yorulmadan, Uslanmadan devam etti ve edecektir. Peki neden bu kadar uğraşıyoruz. Benim bu sitemde manevi bir değer taşıdığını sizlere söylemek istiyorum. Başarılarımın Merdiveni oldu bu Site. 26 gün içinde birçok başarılara imza atmış bulundum. Eskiden kullanıcı pozisyonunda iken şimdilerde harikalar yaratan bir Şahsiyetim. Dost sitelerim Olan forumsan, neselinet, Sahipleri Olan hakan beye Gelecekleri için İyi dileklerde bulunarak Onlara Maddi Manevi destek Olacağımın Kanıtıdır Bu yazı. Ben Bu yerlere geldiysem, Hakan ve Ömer dostumun Sayesinde Gelmişimdir. Ona ve ekibine Çok teşekkür ederim..

Üst Alt