webmaster

Kullanıcı
Katılım
Eki 19, 2019
Puan
28
Şube
Webmaster Forum
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
webmaster
Yeni yılla birlikte ülkemizde GSM Operatörü olarak tercih edilen sistemler artık en iyi tekliflerini yapmaya başladılar. Gelişim süreci hızla devam ederken hangi paketleri seçmeniz gerektiğini aktarıyoruz.
1584469910561.png


2020 yılında yapılan en güncel GSM operatörü kampanyalarını araştıranların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Çünkü iletişim sağlayan sistemlerin uyguladıkları ücretlendirme bilgileri oldukça dikkat çeken bir konu. Neredeyse herkes gün içinde cep telefonuyla gerek iletişim gerekse internet yöntemiyle irtibat kurar. Kimi işi için kimiyse bilgi paylaşımı adına bu eylemleri gerçekleştirir. Özellikle talep edilen yenilikler ve değişimler her zaman için yapılır ve operatörler arasında sürekli bir rekabet hali vardır.

Ülkemizde en çok kullanılan cep telefonu operatörlerin başında Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gelmektedir. İlk üç sırada yer alan bu tercihler tartışmasız olarak yeni fikir ve kampanyalar sunmak zorundadırlar. Yapılan araştırmalar ve değerlendirmeler en uygun fiyatla beraber en yüksek kaliteyi sunarak faaliyetlerine devam ederler.
Vatandaşlar bu çalışmalar arasında kendilerine en ideal olanı kullanır ve paketler halinde sistemlere dahil olurlar. Yapmanız gereken en kullanışlı olan tercihi etmektir ve güvenilir GSM operatörü kampanyaları hayatı kolaylaştırmaya yöneliktir.

Yeni Yılla Birlikte Vodafone Nasıl Fırsatlar Hazırlamaktadır?

Vodafone hakkında en temel bilgilere ulaşmak isteyenlerin karşısına ilk olarak çıkacak olan terim ‘’bedava internet kampanyaları’’ olacaktır. Dikkat edildiğinde internet kullanımının artık tüm dünya tarafından kabul edilmesi ve bu markanın sunduğu hizmetlerin genel anlamda mobil net üzerinden ilerlemesi tamda bu durumu açıklar nitelikte olacaktır.
Ücretsiz cepte net tarifeleri her zaman için cazip gelmektedir. Bununla beraber konuşma ve SMS eklendiğinde mükemmel sonuçlar alınması kaçınılmaz olacaktır.

Whatsaap + 1000 dakika konuşma + Mobil uygulamalarda kullanılabilen internet + 8 GB hediye internet ile Online Genç S paketi sadece 35TL olarak karşımıza çıkıyor.

1584469929415.png


Sınırsız Whatsapp uygulaması + 1000 dakika + sadece mobil uygulamalarda kullanılabilen 6 GB internet ve tam olarak 10 GB hediye internet paketiyle Online Genç M paketi 45TL değerinde hizmete sunulmaktadır.

2020 Yılında Türk Telekom Ne Gibi Kampanyalar Sunmaktadır?

Türk Telekom uygulamaları
adına gösterilmekte olan çalışmalar neticesinde sürekli olarak müşteri potansiyelinde genişleme görülmektedir. Çekim gücü olarak pek tercih edilmese de uygun fiyatları ve kendini sürekli yeniliyor olması oldukça cazip gelmektedir. 2020 yılında Türk Telekom internet paketleri adına çığır açmış durumda. İster faturalı ister faturasız olun otomatik olarak ücretsiz internet paketlerinden yararlanabileceksiniz. Bu sayede büyümeye devam eden müşteri kitlesi bir adım daha ileri taşınmış olacaktır. Bunun için KALAN yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterlidir.

Ücretli olarak satın alınabilen hediye internet paketleri için fiyat bilgisi şöyle sıralanmaktadır;

5 GB internet almak isteyen kullanıcılar tam olarak 19TL gibi bir rakam ödemek zorundalar. 1 GB almak isteyenlerse 3TL öderler. 2 GB 7 3 GB internetse 10 TL’den satın alınmaktadır. Ayrıntılar için www.turktelekom.com.tr adresinde paylaşılmaktadır.

2020 Yılında Turkcell Neler Yapmayı Hedefliyor?

2020 yılında düzenlenen Turkcell kampanyaları
her zaman olduğu gibi kalite ve yüksek fiyat kokuyor. Devam eden yenilikler ve internet hakkında yapılan değişmeleri sizler için bir araya getirdik. En çok öne çıkan Turkcell kampanyası denildiğinde RA-HAT adı verilen tercih karşımıza çıkacaktır.

Bu noktada dikkatleri çeken en önemli husus faturalı ya da faturasız hat olmasının bir öneminin olmamasıdır. Faturasız gibi istediğiniz zaman alın faturalı gibi zamanı gelince ödeyin. Paket aşım ve fatura sıkıntısı çekmeden işlemlerinizi halledebilirsiniz. 3 GB internet ve 500 DK konuşma hakkına sahip olmak sadece 26,68TL olarak ayarlanmıştır.

2020 yılında yapılan en güncel GSM operatörü kampanyaları hakkında en doğru bilgilere ulaşarak en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir.
 
Üst