Sorum Var 2 Yıllık sitemi iptal etmek istiyorum

apo54

Kullanıcı
Forum
5
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar abilerim iyi günler 2 yıl önce işletmemiz için godaddydan www.günparke.com alan adını almıştım ve o zamanlar yeni başladıgım için sıfır derecede birşey bilmiyordum

Şuan türkçe karakter domaininden dolayı ve pakette ssl olmadıgı için büyük sıkıntı yaşıyorum sizde ve godaddy sll ve yenileme ücretleri için iyi paralar istiyor sizce bütün siteyi silip yeni site kurmak mantıklımıdır.

Celil

Webmaster Forum
Admin
Ticaret
4 (100%)
Forum
650
Reaksiyon puanı
292
Türkçe karakter domain tavsiye etmiyorum, sıfırdan kurmanız daha iyi olacaktır.

İşletmeniz için .com.tr domain tercih edip daha kurumsal bir hale getirebilirsiniz sitenizi, gunparke.com.tr alan adını alın.
Sonrasında uygun yıllık fiyatlı hosting paketi içinde ssl dahil olan bir hosting firması tercih edin. Örneğin https://www.teknofirst.com vb.

TeknoFirst

🚀Web Portal Services🚀
Kurumsal Üye
Hosting Firmasi
Ticaret
3 (100%)
Forum
23
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar abilerim iyi günler 2 yıl önce işletmemiz için godaddydan www.günparke.com alan adını almıştım ve o zamanlar yeni başladıgım için sıfır derecede birşey bilmiyordum

Şuan türkçe karakter domaininden dolayı ve pakette ssl olmadıgı için büyük sıkıntı yaşıyorum sizde ve godaddy sll ve yenileme ücretleri için iyi paralar istiyor sizce bütün siteyi silip yeni site kurmak mantıklımıdır.
Merhabalar,

Sitenizin silinmesi gibi bir durum olamaz çözümü basit. Sadece domain değişecek ve siteniz o domainden çalışacak. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz hizmet verebiliriz.

0346 222 4964 Whatsapp hattımız.

Üst Alt