14 şubat Sevgililer günü

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Sevgililer Günü Coşkusu Yaklaşıyor :)

2018 yılının 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor.. ne alacağınızı bilmek istedim bu konumuzda:D

Merhabalar, her yıl olduğu gibi 14 şubat sevgililerin özel günlerinden bir tanesidir. Her yıl sevgililerin birbirlerine adetten olsa gerek Hediye alış verişi olur. Tabi bu hediyeler kimi zaman kararsız kimi zaman cep yakan olanlardır. Ben genelde Cep yakanları seçiyorum.
Her yıl olduğu gibi altın altın altın ya kolye aldım, Tek taş pırlanta aldım, set altım küpe aldım, şimdi bakıyorum artık altın niyetine alabileceğim bir şey kalmadı. birde bir erkek olarak bayan ruhundan anlamıyor değilim ama bu bayanlar da çok değişik bir özellik var. Kimisi bir gülden mutlu olur, kimisi servetler dökersin gider pırlantalar, arabalar, evler, yatlar alırsın yine yaranamazsın.
Bu kadar insafsız da olunmaz ki canım. Düşünce önemlidir bunu anlamayan bir çok bayan arkadaşlarımız var. :) Ben şahsım adıma konuşmam gerekirse, Nişanlımı seviyorum oda beni seviyor hediye olayını biz geçtik ama adet yerini bulsun diye boş geçmiyoruz işte :D
Şimdi bu yıl da altın olarak geçiştirdik ya önümüzdeki yıllarda ne olacak arabaymış oymuş buymuş ya çok masraf en iyisi biz el birliği ile meclise mi yolluyoruz artık yoksa kendi içimiz de mi bitiriyoruz bitirelim bu sevgililer gününü..
Hadi durumu olan altından kalkabilir de olmayanlar ne yapsın :D Kimisinin cebinde alacağı gül parası bile yok. Şimdi diyeceksiniz ki mezarlıklar var git bulursun koparır getirirsin bir gül falan :D Ya işin esprisinde olduğumu anlamışsınızdır..
Bu arada şimdi telaş içindesinizdir. Acaba ne alsam, ne sever, ne beğenir vesaire dediğim gibi her kadının ruhu farklıdır. Kimisi çiçekten, kimisi böcekten, kimisi kıyafetten, kimisi pırlantalardan hoşlanır. Kimisi de sürpriz lerden hoşlanır. Artık kendinizi zorlamadan ve bütçenize uygun hoş bir hediye alabilirsiniz.
Bakın ne diyeceğim. Bundan yıllar önce yaşanmış bir olay mahallemizde Şehmuz adlı bir Mardinli genç otururdu. Dürüst, saf ama Kro idi.. Bu bir kızı seviyordu kız bununla konuşuyordu ama öyle şey değil hani bilirsiniz. Günlerden yine sevgililer günüydü mahallede ben balkonda idim baktım Şehmuz yukarıdan geliyordu. Elinde bir poşet poşetin içinde elma vardı.. Kız da aşağıdan geliyordu kızın adını hatırlamıyorum. Ses gelmiyor ama görüntü var Şehmuz elindeki poşeti kıza vermez mi :D neyse kız aldı Şehmuz aşağıdaydı bende aşağıya indim merak ettim sordum elindeki neydi verdin hayırdır falan sevgililer günüydü bende elma aldım verdim dedi. Film koptu orada krize girdim gül gül öldüm artık kendimi yerden yere vuruyorum.
O anı öyle içime kazınmış hiç unutmadım unutmam da Ah Şehmuz ah ne adamdın ya :D Neyse..
En  güzel mutluluklar ve heyecanlar sevgililere armağan olsun. Hepinizi tebrik eder mutluluğunuzun daim olmasını dilerim. Sevgilerimle Wmlik.com Ailesi

14 şubat 2018 sevgililer günü yaklaşıyor..  :14:

Üst Alt