Sosyal MedyaTeknolojiYazılım

İnstagram Hileleri İşe Yarıyor mu?

Özellikle İnstagram fenomeni olmak, daha fazla takipçi sayısına sahip olarak bunu çeşitli şekillerde değerlendirmek isteyenler, İnstagram takipçi sayısını artırmanın yolları hakkında bilgi edinmeye çalışıyorlar. Bu arayışın içerisinde en fazla ilgi gören konu ise, İnstagram takipçi hileleri olmaktadır. Peki İnstagram hileleri işe yarıyor mu? Yarıyorsa, neler yapılabilir? Hepsinin cevabını, yazımızın detayında bulabilirsiniz.

İnstagram Hileleri İşe Yarıyor mu?

Kısmen işe yarayan İnstagram takipçi hileleri bulunsa da, bu yöntemler çok küçük çapta takipçi kazanmanızı sağlamakta ve aynı zamanda sayısına göre uzun uğraşlar gerektirmektedir. Bunun yerine İnstagram takipçi satın almak, takipçi sayınızın dakikalar içerisinde binlere hatta on binlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Takipçi satışı hizmeti veren pek çok web sitesinde, yerli ve yabancı takipçi seçeneğinin yanı sıra, gerçek kullanıcı ve bot takipçi seçenekleri de yer almaktadır. Hatta bu sitelerde kısmen, bay bayan takipçi seçimi de yapılabilmektedir.

Yeni Çıkan İnstagram Takipçi Hilesi Ne Kadar Güvenilir?

Gerek son çıkan İnstagram takipçi hileleri ve gerekse uzun zamandır kullanılan bilindik yöntemler, güvenilir sayılabilecek yöntemlerdir. Özellikle doğru web siteleri üzerinden hile kullanılması halinde, hesap güvenliğinizi hiçbir şekilde tehlikeye atmamaktadır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi, bunu yapmak yerine çok uygun fiyatlarla Instagram takipçi satın almak, daha hızlı çözümler sunmaktadır.

Takipçi hilelerinin geneli, bir panel üzerinden karşılıklı beğeniye dayansa da, satın alma işlemlerinde herhangi bir beğeni yapmanız söz konusu değildir. Ayrıca bahsettiğimiz siteler üzerinden sadece takipçi satın almakla kalmaz, gönderilerinize çok uygun fiyatlara beğeniler, videolarınıza izlenme ve hikayelerinize görüntülenme satın alabilirsiniz. Bu siteler üzerinden ücretli alacağınız hizmetler çok geniş kapsamlı ve aynı zamanda oldukça zahmetsizdir.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemi Nasıldır?

İnstagram takipçi kasma yöntemleri, farklı uygulamalarla birden fazla seçenekle takipçi kasabileceğiniz yöntemlerdir.

Doğal yöntemler kullanarak takipçi sayınızı artırabileceğiniz gibi, satın alma ya da İnstagram takipçi hileleri ile de bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Hashtag kullanımı, doğal İnstagram takipçi kasma yöntemleri için bir örnek teşkil edebilir. Bunun dışında insanların gönderilerinizi paylaşması, yorum yapması gibi durumlarda, doğal olarak popüler olmanıza ve takipçi sayınızın artmasına neden olacaktır.

Bunun dışında satın alma yöntemiyle de, yukarıda bahsettiğimiz gibi takipçi sayınızı kısa süre içerisinde ücretli olarak on binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

 

 

C
  • C
    Celil
  • 16 Mayıs 2019
Bin takipçi için 1 TL ücret veren siteler var. İster 100 TL , ister 1 TL verin o takipçiler bir zamandan sonra siliniyor. Bir hesabıma 26k takipçi bastım şuan 7k takipçisi duruyor. Sadece kurumsal sayfalara öneririm takipçi arttırmalarını. Kişisel hesaplarınız, mizah sayfalarınıza vs. bu işlem gereksiz olacaktır.
C