İnternetSosyal MedyaTeknoloji

Ingstagram Durmadan Yenilenmeye Devam Ediyor!

Sosyal medya denildiğinde akla Twiter ve İngstagram’dan önce gelen bir tercih yoktur herhalde. Sürekli olarak kendini yenileyen marka, kullanıcıların hikayelere olan düşkünlüğünü bildiği için en çok bu noktada yenileniyor.

İnsgtagram için en yeni bilgiler durmadan sosyal medyaya bomba gibi düşmektedir. Her geçen biraz daha kullanıcı sayısını arttıran firma yenilikleri elden bırakmıyor. Çünkü tüm üyelerin en çok ilgi gösterdiği alanları yakından takip etmekte ve müdahale etme konusunda hiçbir eylemden geri kalmamaktadır.

Düzenli olarak kullanılmakta olan en popüler alan hikayeler olarak biliniyor. Artık bu yeni uygulamayla birlikte İngstagram bütün üyelerini daha aktif hale getirerek ne kadar etkili olabileceğini gözler önüne sermeyi planlıyor.

İngstagram Hikayeler İçin Neler Planlıyor?

İngstagram kullanıcılarının bilmesi gerekenler zaman ilerdik çe biraz daha artmaya devam ediyor. Daha önce sohbetlerden resimler üzerindeki filtrelere varana kadar yenilenme süreci yaşayan uygulamadan sırada hikayeler var. Yapılacak olan işlemler her zaman için gösterilmekte olan bazı bilgilerin ne kadar eksik aktarıldığını da gözler önüne serdi.

Doğal olarak firma sahipleri bu yeni uygulamayı tarz şekilde sunmak için bir çalışma geliştirmiş olmak zorundalar. Tüm bunlar bir araya geldiğinde artık nelerle karşılaşmak üzere olduğumuzu kestiremiyoruz. Ancak sağlanacak bu aktifleşmeyi ve aktif kalma sürelerin uzatılması amaçlanarak yapılmış olarak kabul görmekte.

İngstagram Yeni Uygulamayla Nelere Ulaşmayı Hedefliyor?

İnstagramın en son yenilikleri oldukça fazla kişiyi yoğunluk oluşturacak şekilde online kalmaya hedefleyecektir. Böylelikle paylaşılan bir hikaye altında yüzlerce kişi resmen sohbet etme şansı bulacaklar. Normal bir kullanıcı için bile binlerce kişi bulunabilirken aynı zamanda milyonlarca kullanıcısı olan profiller çok daha fazla etkileşim yapacaktır.

Her şekilde kazanacak olan uygulama tamamen daha fazla beğeni toplamaya çalışıyor. Yapılmakta olan her yeni hamle her zaman için daha fazla insanın dikkatine çekmek üzerine planlanıyor. İngstagram hikayeleri gibi merkez konulardaki görüşleri ön plana çıkarma nedeni tamamen bu yönde ilerlemektedir. En çok kullanılan ingstagram alanları zamanla inanılmaz rakamlarda boy gösteremeye başladı. İnsgtagram için en yeni bilgilere ulaşmak için aralıksız bir takip süreci gerektiğinin bilinmesi gerekir.