GenelWebmaster

Gümbür gümbür geliyoruz !

Merhaba WebmasterForum takipçileri, açıldığı süreçten bu güne kadar bizimle olan her bireyimiz bilir ki bizler yaptığımız her çalışma öncesi ve sonrası sizlere bilgi veririz. Bu yazımızda da bu süreçte değişen ve değişmekte olan yeniliklerden bahsedeceğiz.

Ne yaptık ?

 1. Uzun zamandır kullanmış olduğumuz logomuzu değiştirdik. Yeni logomuzda bulunan robot maskotumuz ile birlikte gelecek yeniliklerin haberini verdik.
 2. Sosyal medya ile ilgili çalışmalarımız oldu, hesaplarımızın bir kısmı şuan aktif durumda beğeni,takip,yorum yapabilirsiniz.
 3. Forumda bulunan eksiklikleri minimuma düşürdük. Göz yorucu kalabalıklığı ortadan kaldırdık.
 4. WebmasterForum bireylerinin forumdan daha iyi faydalanması için sunucumuzda değişikliğe gittik. Bu farkı sayısal olarak söylemek gerekirse, eskiye nazaran 4 kat daha hızlıyız ve sadece hızla sınırlı kalmadığımızı kullandıkça fark edip yaşayacaksınız.
 5. Her şeyden önemlisi nedir ? Sistem ve görsellik ! Evet genel forum sistemlerine bakıldığında sabit bir sistem vardır vbulletin, bu alışılmışın dışına çıktık XenForo kullanan nadir
  Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için

  Giriş yap
  veya

  sitesiyiz. Her geçen gün yaptığı geliştirmeler ile ise tek XenForo sitesiyiz, bu söylediğim son kısmı yakın zamanda daha net şekilde görüp yaşayacaksınız.

 6. Temada değişim yapıldı, alışılmışın dışında bir tasarım sizleri bekliyor.

Neler yapılacak ?

 1. Yakın zamanda daha güvenilir ortam oluşturmak adına onaylı üyelik sistemine geçeceğiz. Anketimiz hala devam etmekte katılmak için
  Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için

  Giriş yap
  veya

 2. Üyelikler ile ilgili düzenlemelerimiz gelecek. Örnek; Hosting firması iseniz ve kurumsal olarak devam ediyorsanız gerekli bilgileri doldurup onayladığı takdirde size özel tag ile ziyaretçilerin nezdinde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.
 3. Grup çalışmalarımız olacak yakın zamanda. Yine bu çalışmamız domain,hosting veya tema satışı yapanlar ile ilgili özel düzenlemeler getirecek.

Yapılacaklar listemiz sırasında olan 3 çalışmamız bulunmakta, bu çalışmalarımız esnasında aklımızda yer edinen uygun kısımları da yine konu altında ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

WebmasterForum her zaman geliştirmeye açık ve aç bir forum olarak çalışmaya devam edecek kuşkusuz. Yukarıda saydıklarımız sadece görünenler ve his edilecek çalışmalar. Yine yakın zamanda bir birinden farklı konularda gelişmeler olacak. Bu gelişmeler içerisinde bir birinden güzel hediyeler ve sürprizler olacak. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak yapmanız gereken tek şey takip etmek. Yeniliklerin habercisi olun ve forumda gezinmek hobiniz olsun.

Webmaster Forum Dayanışma ve Ticaret Platformu Webmasterforum.com.tr, webmasterlar için özgür internet ortamı ve e-ticaret imkanı sunar. Çok ...
 • MU
Yapılanlar, yapılacakların teminatı olarak aldık gücümüzü geliyoruz.
 • Celil
Hayırlısı olsun :) Tema üzerinde biraz daha değişiklik yapılması lazım bence.