İnternetOyunTeknoloji

GTA 6 Hakkında Yeni Bilgiler Nelerdir?

Grand There Auto yani GTA oyunu uzun yıllardır en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. İnanılmaz bir gelişim sağlayan şirket artık serinin devamında neler yapacağı hakkında tüyolar vermeye başladı bile.

GTA 6 hakkında bilinmesi gerekenlerin bu kadar merak edilmesindeki nedenlerin başında milyonlarca oyuncu gelmektedir. Dünya’nın en iyi oyun serilerinin başında gelen bu tercih oynayanlar için başka bir boyut anlamına geliyor. İlk serilerinin bile hala rağbet görmesi ne kadar kaliteli bir seçim olduğu gerçeğini ortaya koymaktadır.

Düzenli olarak satışların artması ve gün geçtikçe de devam etmesi doğal olarak gözleri 6 yıl aradan sonra yeni seriye çevirdi. Yapılması istenen değişiklik ve yeniliklerle Grand Theft Auto 6 oyunun en son gelebileceği hali olarak nitelendiriliyor.

GTA 6 Oyuncularına Neler Vaat Ediyor?

GTA 6 oynamak isteyenlerin bilmesi gerekenler genel olarak soru işaretleriyle dolu. Çünkü bilindiği gibi bundan önceki seri olan GTA 5 tüm oyun camiası adına bir devrim kabul ediliyor. Çıktığı günde buyana 95 milyon gibi birçok ülkenin nüfusundan daha kalabalık bir kitleye satış yapma şansı yakaladı.

Bu kadar oynatılmasında ki temel nedenlerin beklentilerin üzerinde bir seviye yakalanması oldu. Üstelik göstermekte oldukları ilginin artık yeni seriye neler getireceği de ayrı bir tartışma konusu oluyor. 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 hala yüksek sayılabilecek seviyede oynanmaya devam ediyor.

GTA 6 İçerik Olarak Neler Vaat Ediyor?

GTA 6 hakkında en öne çıkan özellikler hakkında ilk etapta bilinmesi gerekenlerin başında haritanın gelmesi bekleniyor. Çünkü her yeni seri de ilk fark edilen nokta haritanın genişlemesi oldu. Yapılacak olan görev sayısı da otomatik olarak artış gösterecek ve bununla beraber devamlı olarak oyuncu sayısı artarken oyunda kalınma süresi de artmış olacaktır.

Yeni bir çete ve başlangıç olarak GTA 3’te başlanılan noktadan devam edileceği gözükmektedir. Başlangıçtan sonra görevler yapıldıkça haritanın bilinmeyen noktalarına geçiş yapılması gerekecektir. Sunulan bilgiler ışığında sürekli olarak artan bir ilgi görmesi kaçınılmaz olacaktır. Devamında ne kadar etkili olabildiklerini anlamak için tamamen oyunun içine girilmesi gerekmektedir. GTA 6 hakkında bilinmesi gerekenlerin oldukça meçhul olduğu da ayrı bir konu olarak karşımıza çıkıyor.