AndroidMobilTeknoloji

Geçtiğimiz Yılın En Popüler Mobil Uygulamaları Hangileridir?

Android mobil uygulamalar, mobil cihazlarımızın özelliğini artırmak için kullanabileceğiniz son derece işlevsel çalışmalar arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz yılın en popüler mobil uygulamaları hangileridir? Sorusunun cevabını, ücretli mobil uygulamalar ve ücretsiz popüler mobil uygulamalar olarak iki farklı gruba ayırdık.

Ücretsiz Mobil Uygulamalar Arasında En Popülerleri

LastPass Free Password Manager

En popüler ücretsiz mobil uygulamalar arasında yer alan LasPass, güçlü şifreler oluşturmasının yanı sıra, cihazınızdan yapacağınız tüm şifreli işlemlerde bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza yarayan bir uygulamadır.

Gboard – Google Klavye

Cihazınızın yazım tarzında değişiklik yapmak ve daha kolay yazılar yazmak için, Gboard beklentilerinizin ötesinde ücretsiz uygulamalar arasında yer almaktadır.

Clean Master

Cihazınızdaki gereksiz dosyaları temizleyen ve virüsten korunmanızı sağlayan uygulama, önceki yıllarda olduğu gibi geçtiğimiz yılın en popüler mobil uygulamaları arasında da yer almaktadır.

Prisma

Fotoğraflarınızı düzenlemek için, oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Birçok filtre uygulaması bulunan uygulama, cihazınızda olması gerekenler arasındadır.

Gorogoa

Resimli bulmacalarıyla dikkat çeken uygulama, geçen yıl Google Play Store seçimiyle yılın en yenilikçi oyun uygulaması oldu.

Drops

Geçen yılın en iyi Android uygulaması seçilen Drops, yabancı dil öğrenmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir. Yabancı dil öğrenimini oldukça kolaylaştıran Drops, diğer uygulamalarla kıyaslanamayacak derecede başarılı bir uygulamadır.

Fire and Fruy by Michael Wolff

Mobil uygulamalardan bahsetmişken, bir kitap uygulamasına yer vermemek haksızlık olurdu. Fire and Fruy by Michael Wolff, geçen yılın en popüler kitap uygulamaları arasında bulunuyor.

Ücretli Mobil Uygulamalar Arasında En Popülerleri

Glitche

Ücretli Mobil Uygulamalar arasında en popülerleri olanlardan birisi olan Glitche, fotoğraflarına sıra dışı efektler katmak isteyenlerin en fazla tercih ettikleri uygulamalardan birisidir. Ücretiyse, 0,99 dolar.

Money Pro

Muhteşem özellikler sunan muhasebe uygulaması, en zor hesapların takibini bile kolaylıkla yapmanıza imkan vermektedir. Yaptığınız birikim ve harcamaları grafikler halinde sunan Money Pro, Geçtiğimiz yılın en popüler mobil uygulamaları arasında yer almaktadır.

My Backup Pro

Telefonunuzu değiştirirken veri kaybı korkusundan, sizi kurtaracak ücretli uygulamalarından birisidir. Bu uygulama sayesinde, tüm verilerinizi hafıza kartınıza rahat bir şekilde aktarmanız ya da farklı bir şekilde bulut uygulamasına yönlendirmeniz mümkündür.