Neler Yeni

Ne Düşünüyorsun?

Forumumuz Yenilenmiştir. Karşılaştığınız Problemleri Lütfen Bildiriniz...
Makaleyaz.net sayesinde forumunuzla tanıştım. Hayırlı uğurlu olsun. Umarım herkes için faydalı paylaşımlarla dolup taşar.
admin
admin
#ayselgozey Aramıza hoşgeldiniz. Teşekkürler.
MEDYA BAYİSitesinin Kurucularından Biriyim'de bir sorum olacaktı;

'header.php' dosyasının içine favicon.ico kodunu ekledim ve kod başarılı bir şekilde tanımlandı.

sitem'de icon bulunmakta şuan!

fakat panele üye olup giriş yaptıktan sonra,

/index/index.php

/index/yenisiparis.php

/index/gibigibi şeyler çıkıyor ve bunlarda <head> tagı yoktur. bu yüzden ikon ekleyemiyorum.

yardımcı olurmusunuz lütfen :)
efeince
efeince
Sadece favicon.ico kodunu ekleyeceksen, onu diğer alanlara eklemenin bir gereği yok diye düşünüyorum. Sitenin index sayfasında <meta> kodlarının başladığı html bloğuna bir defa kodu ekleseniz yeterli. İşlemden sonra, tarayıcı ön belleğini ve ftp içerisinde varsa /cache/ klasöründekileri ( index.html dosyası hariç ) bir deneme yapın. Tarayıcınızın sekmesinde çıkıyorsa ikon sorun yok demektir.
forumun şuanki görünümü harika çok beğendm eline sağlık admin kolay gelsin.
webmasterforum'un günden güne kendini geliştirmesi, daha çok arkadaşın aramıza katılışı ile her zamankinden daha güçlü bir webmaster sitesi olmaya devam ediyor. Tüm ekibi kutlarım :)
Hocam bende sitenizi '' Makaleyaz.net '' aracılığı ile tanıdım. Kendimce site incelemesi yaptım. Alternatif konuların olması ve tasarımın gayet iyi olması sitenizi ilgi çekici hale getirdiğini söyleyebilirim.
Herkese merhaba: aranıza yeni katıldım bir merhaba demek istedim:) bu arada forumla ilgili yorum yapmadan geçemicem hayatımda bir çok forum sitesinde bulundum lakin burası kadar düzenli ve güzel bir forum görmedim açıkçası. bir kullanıcının isteyebileceği tüm özellikler mevcut çok güzel bir şey + ücretsiz olması daha farklı bir duygu herşey için teşekkür ederim webmasterforum ailesi.
admin
admin
Merhaba aramıza hoşgeldiniz değerli yorumunuz için teşekkür ederiz daha iyisi için çalışıyoruz ve burdayız iyi forumlar dileriz...
Forum sitemiz yenilenmiştir karşılaştığınız sorunları lütfen bildirin! iyi forumlar...
Üst