Youtube hakkında bilgi istiyorum

kadircetin4921

Kullanıcı
Banlı Üye
16 Şub 2019
5
0
1
34
istanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
ogrenci
Merhaba

Bildiginiz gibi 4000 saat 1000 abone şartı var acaba forumlarda satılan hizmetlerden satın alsak bu şartları sağlayınca açılmama ihtimali % kaç olur para kazanmanın ?

efeince

Makale Alım-Satım | https://www.makaleyaz.net
WF
Kullanıcı
20 Ağu 2018
65
1
8
32
İzmir
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
İşsizim.
Merhaba, organik çalışma dışındakilerin tüm sosyal medya çalışmaları için garantisi yoktur. Geçersiz faaliyet tespiti olursa, hesabınız askıya alınabilir.

melih008

WF
Kullanıcı
18 Ocak 2019
12
0
1
34
sakarya
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
yok
yt den para kazanmak için fenomen olmadan para kazanılmıyor galiba adamlar saçma sapan video çekiyor parayı alıyor

adem

WF
Kullanıcı
27 Şub 2019
16
0
0
33
istanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
int cafe
Nerde saçma videolar varsa beğeniyo halkımız doğru işini yapanları tenzih ediyorum.

ForeverX

WF
Kullanıcı
10 Şub 2019
13
0
0
50
ısparta
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
kaynakçı
para kazanabilmen için her video nun milyonlarca izlenmesi gerekiyor yani çok büyük bir iddian ve zamanın yoksa işin zor

demosumol

Kullanıcı
20 Ara 2018
8
1
1
28
İstanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Öğrenci
Youtube alemine girmek istiyorsan büyük bir disiplinle çalışıp o yapacağın şeyi iş gibi görmen lazım.

• Like
Reactions: kumsalkaplan

birlikvakti

WF
Kullanıcı
19 Nis 2019
9
0
0
37
İstanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
sağlık
Bence de en az 100-150 ilgi çekici video yüklemediğin müddetçe çok bir şey bekleme maddi yönden.

birlikvakti

WF
Kullanıcı
19 Nis 2019
9
0
0
37
İstanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
sağlık
Hangi konuda uzmansan o konuda açmanı tavsiye ederim. Harçlık çıkar en azından.

Chernobyl

Yönetici
Admin
28 Nis 2019
105
5
18
Yurtdışı
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Cnc Operatör
Youtube ya da herhangi bir alan fark etmiyor. Size burada çok fazla bilgi verebilirim ama bu fayda sağlamaz, sizin becerinizi bilmiyorum söyleyeceğim şeyler size fayda yerine zarar getirebilir. O yüzden en iyi yol yine sizin yolunuz, bildiğiniz ve hakim olduğunuz ben bunda içerik üretmekte sıkıntı yaşamam dediğiniz her şey yapılır İnternet de yeter ki özgün olsun. Eğer alanlara hala karar veremiyorsanız, Barış Özcan'ı takibe alın her pazar bir video bırakıyor onları izleyerek kendinize daha sağlıklı yol çizersiniz.

Sağlıcakla.

resthit

WF
Kullanıcı
19 Ağu 2019
11
1
3
29
İstanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Web Tasarım
Sektörün içinde değilim ama başarılı olmak için ciddi sabır ettiklerini görmek mümkün. Herkesin bir sıçrama noktası oluyor o ana kadar her şey rutin de ilerliyor.

• Like
Reactions: kumsalkaplan

seodevri

WF
Kullanıcı
15 Ağu 2019
13
0
1
33
samsun
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Webmaster
Bunun için kurulmus whatsap grupları var oralardan demin edebilirsin interneten araştir

AtomicPainterSuit

WF
Kullanıcı
20 Şub 2019
11
0
1
22
Kocaeli
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Herşeyin programcısı
Youtube'dan eskisi gibi paza kazanılmıyor. Önceden saçma sapan videolar artıyorduk izleniyor şimdi 0.

Hasan10

WF
Kullanıcı
10 Eyl 2019
11
1
3
24
Ankara
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
web uzmanı
Youtube aslında biraz karışık öncelikle iyi analiz etmen gerekiyor üreteceğin içerikler hangi konu başlığı altında değerlendireceği çok önemli

Yasal

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Webmasterforum.com.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre Tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. (WF) hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Webmaster Forum, yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
3,678
Kullanıcılar
1,363
Son üye
tahaniwi

Çevrimiçi üyeler