R10 Ücretli Davetiye Kodu Nerden Bulabilirim?

anilcagliyan

WF
Kullanıcı
1 Ağu 2018
15
6
3
23
Edirne
www.seninlekazanalim.com
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Öğrenci
Merhabalar, freelance olarak satış yapmak adına R10 üzerine kayıt olmak istiyorum nereden davetiye kodu edinebilirim?

Kurumsal mail adresi ve domainlerim ile r10'dan davetiye istedim ancak, olumlu cevap vermediler.

• Like
Reactions: Fatii

sefaer7

Kullanıcı
12 Nis 2019
4
2
3
28
ankara
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
sistem yoneticisi
biraz ısrar et olumlu cevab döneceklerdir. Ben ilk denememde olumsuz yanıt aldım ikincisinde kendileri davetiye gönderdiler. Üyeliğimi tamamladım

hackeray

Yazar
15 Ara 2018
25
5
3
22
Ankara, Sincan
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Paramedik-Makale yazarı
genellikle kendinize ait bir siteniz olmalı. Kendi alan adınızın mail adresiyle başvurmanız durumunda kolaylıkla onay sağlayabileceksiniz. Çünkü, sitenin asparagas ya da random olum olmadığı da kontrol ediliyor diye biliyorum. Domain sahibi olsanız bile öne çıkan bir tasarımınızın olup olmadığı kontrol edilmiştir. Klasik bürokrasi işte..

• Like
Reactions: anilcagliyan

SordumSoruyu.com

WF
Kullanıcı
30 Tem 2019
23
1
1
29
Kayseri
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Ceo
Ben de bugüne kadar hiç girmedim r10 sitesine. Bir kere başvurdum kabul etmediler. Daha da girmedim.

resthit

WF
Kullanıcı
19 Ağu 2019
11
1
3
29
İstanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Web Tasarım
12 yıllık bir üye olarak, biraz yetkinliğinize baktıklarını düşünüyorum. Vereceğiniz ve alacağınız hizmetleri/projeleri detaylandırarak başvuru yaparsanız olumlu sonuç almanız olası.

Yasal

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Webmasterforum.com.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre Tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. (WF) hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Webmaster Forum, yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
3,678
Kullanıcılar
1,363
Son üye
tahaniwi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.