Önemli! Site Tanıtım Hakkında

admin

Yönetici
Önemli! Site Tanıtım Hakkında
Merhaba (WF) Kullanıcıları sizlere daha öncede Bazı kurallar ve Yapılacak düzenlemeler başlıklı makalemizde anlatmıştık.
Bu konuda biliyoruzki bir çok kullanıcılarımız (Site Tanıtım) alanında TANITIM yapamadıkları için bizlere kızıyor! lakin gel gelelim bu kısıtlamada biz forum yöneticileri olarak sonuna kadar haklıyız.
Biliyoruzki pek çok webmaster forumları, bulunmakda ve bu forumlarda çeşitli kısıtlamalara maruz kaldığınızı en iyi biz biliriz. Forum isimlerini saymaya gerek duymadan konuma dönüyorum.
İstiyoruzki webmasterforum.com.tr ailesi olarak kullanıcılarımıza diğer forumlarda yaşadığı sorunları yaşatmadan çok fazla kısıtlama yapmadan özgürce ticaret ve diğer alanlarla paylaşımlarını sürdürsün!
Açık olmak gerekirse:
Webmasterforum.com.tr adresinde bizler her nekadar iyimser yaklaşsakda bir çok kullanıcılarımız iyiniyetimizi suistimal etdi ve forum kurallarımızı hiçe saydı. ısrarla site tanıtım alanlarına yönelip spam yaparcasına paylaşımlarda bulundu. bu sebepden yeni bir kararla (site tanıtım) paylaşımlarını Bazı isteklerimizi yerine getiren kullanıcılara açmaya karar verdik.

YENİ KULLANICI TERFİ SİSTEMİ
Foruma yeni üye olan bir kullanıcı bu profile sahip olur ve site tanıtım yapamaz.
seviye1.png

Foruma üye olduktan sonra forumda paylaşımda bulunan üye grupları otomatik terfi sistemi ile diğer üye gruplarına yükselir.
Yıldız seviyeniz ne kadar yüksek olursa okadar özellik sizler için aktif olucak.
PEKİ/ Site tanıtım alanında sitemi tanıtmam için ne yapmam gerekiyor!

Öncelikle Kullanıcı ödüllerine buradan bir göz atalım.
Puan Sistemi Devrede
  • Kullanıcı: 10 Mesaj'a sahip ise
Bu özelliklere sahip olduğunuzda Kullanıcı grubunuz yükselmiş olur ve sizin için bazı özellikler aktif olucaktır.
Yeni profil görünümünüz
seviye.png

Soru, ve Sorunlarınızı bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Saygılarımla...
 

Toltek

Yönetici
Admin
WF
emin olabilirsinizki @admin siz üyeler için her zaman en kalitelisini düşünüyor tabi burada kullanıcılarada görev düşmekte foruma desteklerinizi eksik etmeyiniz.
 
Üst Alt