Marka tercihleri ve harcamalarınızdan kazanç elde edebilir misiniz ? Edersiniz :)

efeince

Makale Alım-Satım | https://www.makaleyaz.net
WF
KullanıcıHerkese selam,

Dünya'nın kendi kategorisinde bilinen en köklü, en istikrarlı pazar araştırma ve anket yayınlama sitesi marketagent'i sizlere kısaca tanıtmak isteriz.

Almanya menşeili bu anket firması, ilk etapta kayıttan sonra sizi daha yakından tanıyabilmek, eğilimlerinizi tespit edebilmek için mini anketler sunacak size. Bunlar karşılığında dahi, ufakta olsa bakiyenize kazanç aktarımları olacak.

Sonrasında, aktif olarak size bildirimleri gelecek olan anketlere katılımlarınız ile, şayet istenilen kitle profilini taşıyorsanız, sonuna kadar anketler sürecek.

1-3 Euro arası kazançlar bu şekilde bakiyelerinize yansıyacak. Şayet, profiliniz istenen kitleye uymasa bile, sırf katılım gösterdiğiniz için 0,20-0,40 Euro kadar yine kazanacaksınız.

Her halükarda ufakta olsa kazançlar vadeden bu sistem, şuan Skrill ile ödemeleri yapmaktalar. ( Google üzerinden yapacağınız araştırmalar ile, kolayca Skrill hesabı açabilirsiniz.)

Size kazandıracak yollar :

* Anketlere katılım.
* Referansınız ile katılan her üye başına ufak ödüller ( Referanslarınız tam olarak profillerini doldurduklarında kazancınız panelinize yansır.)
* Mobil uygulamasından , günlük mini anketlere katılımınızda sizlere ekstra ufak ödüller kazandırmaktadır.

Eğer , büyük meblalı vaatler taraftarıysınız, uğraştığınıza değmez. Ama, ufakta olsa kazanç olsun diyorsanız ,
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


( Konuya referans link eklenmiştir. Amacımız, sizlerin bu siteyi keşfetmesi. Aynı zamanda, bu kadar emeğin ufakta olsa bir mükafatı olmalı diye düşündük. Referansımızla kayıt olursanız, çok seviniriz :) )
 
Üst