Makale Yazarak Para Kazanma

scorum

Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba;

Size bu yazımda makale yazarak, yorum yaparak, yazı beğenerek para kazanacağınız bir sistemden bahsedeceğim. Tanıtım yazısını bu siteye özel ve %100 özgün yazıyorum. Umarım admin arkadaşlar kaldırmazlar.

Sitemizin adı Scorum. An itibarı ile 19 farklı domainde 16 farklı dilde hizmet veren merkezsiz bir site. Sitemiz makale yazarak, yorum yaparak ve oylama yaparak SCR isimli coin madenciliği yapan bir site.

Türkiye için hizmet veren sitesi .tc uzantılı. Yazının sonunda sistemi anlatan bir makalenin de linkini vereceğim.

Yapmanız gereken şey ise mantık olarak basit. Spor ile alakalı. %100 özgün makaleler üreterek Facebook'ta olduğu gibi beğeni bekliyorsunuz. Her beğeni bir miktar para kazandırıyor. Yada yazılan makalelere yorum yaparak oy bekliyorsunuz. Yorumunuza yapılan beğeniler de bir miktar para kazandırıyor. Siz birini oyladığınızda ise oylanan kişinin sizin oyunuzdan kazandığı paranın %25'i sistem tarafından size geri ödeniyor.

Konuyu en basit hatları ile böyle anlatabilirim. Ödeme kanıtı soran arkadaşlar Openledger, Hotbit veya Sistemkoin (Türk Borsası) gibi kripto para borsalarında sitenin koini (para birimi) olan SCR'nin alınıp satıldığını görebilirler.

Site ile alakalı tanımları daha detaylı incelemek için internetten para kazanma ile alakalı makaleyi okuyup siteyi inceleyebilirsiniz.

Konu ile alakalı kafanıza takılan her şeyi de konu altından sorabilirsiniz. Herkese hayırlı işler.
 
Üst Alt