Kaliteli bir sohbet sitesi açmayı düşünüyorum

boreas

Kullanıcı
arkadaşlar son zamanlarda girdigim bir kaç yerde baya kaliteli sohbet odaları gördüm . yani ne bilim bende açmak istiyorum ama nasıl bir şey olacak nasıl yapılacak neler lazım onu bilmiyorum . yani bazı arkadaşlar diyor shell firmaları ile görüşmen gerek bazıları host veri tabanlı firmalarla görüşmen gerek diyor ama benim bildigm tanıdıgım herhangi bir firma yok yani . ayrıca jenerik domain almam konusunda uyarılarda bulunuyorlar genelde
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
içerikli domainler jenerik olması daha dikkat cekici geldigni söylediler ama ne bilim hani benim aklım ise cok karışık herkes birşeyler söylüyor ama gercekten bu işin uzmanı olan biri ile rastlaşamadım . Umarım sizler yardımcı olursunuz.
 

efeince

Makale Alım-Satım | https://www.makaleyaz.net
WF
Kullanıcı
Sohbet siteleri, genellikle mirc alt yapısı olan sohbet odalarını tercih ediyor. Java temelli bu odalar, senelerdir var olan ve gerçekten kemik kitleleri olan platformlar. Bildiğim kadarıyla bunların odaları için kiralamalar mevcut. Tasarım aşamasında, birçok hazır wordpress teması ile zaten siteyi kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.

Hep aynı özellikler mevcut olsa da, tasarımınızı özgünleştirmeniz sizi diğerlerinden ayırt edici bir özellik olarak artı puan kazandırır.

Ama, yeni gelişmeleri takip ediyorsanız, çoğu sohbet sitelerinden farklı olarak, match ( eşleşme ) mantığında olan platformlar daha çok revaçta.

Yani, omegle tarzı flash ve ffmeg server alt yapılı sistemler.


Benim size tavsiyem, biraz daha bu konularda araştırmalar yapmanız.
 
Üst