Her Üye Başına 5 Dolar (25 TL) Kazanın | Net Yatırımsız Kazanç |

darkzebani

Kullanıcı
Yazıma başlamadan önce herkesin kafasında ki bir soruyu cevaplayayım. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Berminal, kripto-haber paylaşımı ve kripto-ticaret merkezli bir oluşumdur. Bitcoin trenini kaçırmış olan herkese bir alternatiftir. Kripto paralar işlem hacmi kadar değer kazandığı için ilk çıktıklarında ”airdrop” adı altında belli bir miktar kullanıcılara ücretsiz dağıtılır. Berminal bunu kendi uygulaması içinde kripto haberler üzerinden sorular sorup, haberleri okuyup değerlendirmenize göre kendi para birimiyle sizlere ödüller veriyor.

Berminal şu an 5,000,000 $ değerinde Berm kripto parasının dağıtımını yapmakta. Uygulamayı indirip kayıt talebi olan kişilere, aşağıda vereceğimiz referans kodu yazdıktan sonra 100 Berm veriyor ki bu da +$5 dolara tekabül ediyor. (iOS & Android).

İşleyiş biçimi gereği paranın sosyal medyada duyulmasını daha çok konuşulup popüler olmasını sağlamak amacıyla kişinin arkadaşlarınızı da uygulamaya davet ettiğiniz taktirde, 100(5$) Berm alıyorsunuz.


Adım adım Uygulama Rehberi:
1.Uygulamayı AppMarket yada PlayStore'dan Berminal olarak aratıp indiriyoruz.

2.Uygulamayı açıp Create Account kısmına basıp kayıt oluyoruz, telefon numaranızı Türkiye’yi seçerek girip, mesaj gönderiyorunuz ve gelen mesajı da pin kısmına girdikten sonra mail ve username alanlarını da doldurup devam ediyorsunuz.

3.100 Berm’i kazanmak için, “Me” ye tıklayıp, “Invite Friends” e tıklayıp, 27960ff9 kodunu giriyorsunuz ve 100 Berm kazanıyorsunuz, Market üzerinden de Dolar üzerinden ederini görebilirsiniz.

4.Uygulama içerisinde Quizzleri yapıp, haberleri beğenip/ beğenmediğiniz taktirde de 3-5 Berm kazanabiliyorsunuz, günlük olarak veriyor bunları haliyle kazancınızı katlamanıza olanak sağlıyor. 50 Berm kadar görevlerden kazanabiliyorsunuz.
 
Üst