Google Yeni Gmail Tasarımını Sundu

Toltek

Yönetici
Admin
17 May 2018
142
5
18
İstanbul
enginsam.com
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Web
Google servisleri arasında en popüler olan gmail sistemi yakın zamanda yapılan değişiklik ile gündeme geldi .Değişik tasarımı ve eklenen yeni bir çok özelliği ile gmail kullanıma açıldı .Yani oldukça güzel olmuş durumda ben beğendim sizinde beğeniceğinize eminim bir göz atın derim. Konu altına düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!

Tasarıma Geçmek için yapmanız gereken ise ayarlardan-Yeni gmail ürünü dene seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

google gmail.png

• Like
Reactions: Hayati

amzounslide

Kullanıcı
5 Tem 2019
3
1
3
Alger
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
livreur
Yeni sürümü sevmiyorum, soldaki sütunu göremiyorum, yazdırabiliyorum, bu başlıklar ve ikonlar çakışıyor. Okumak için çok zor. Eski formüle geri dönüş ne zaman daha açık ve daha açık olacaktır.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: Hayati

Hayati

Kullanıcı
8 Tem 2019
7
5
3
Istanbul
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
Webmaster
Gayet basarılı oldu bence. Tabi sevenimiz de var sevmeyenimizde 😆

Mehmet

Moderator
WF
13 Haz 2018
49
2
8
29
34
satilikdaire.com
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
E-ticaret
google bir hizmet veriyorsa. en iyisini yapar hiç şüphem yok. hotmail ve msn ile video, resim yollamak işkenceydi allah googleyi korusun

Yasal

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Webmasterforum.com.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre Tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. (WF) hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Webmaster Forum, yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
3,678
Kullanıcılar
1,363
Son üye
tahaniwi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.