Bilginle Kazan, Zevkle Harca – Makaleyaz.NET

efeince

Makale Alım-Satım | https://www.makaleyaz.net
WF
KullanıcıBilginle Kazan, Zevkle Harca – Makaleyaz.NET


Bu birim sloganımız. Platform olarak amacımız, hayat görüşümüz : “ Bilgi hak ettiği değeri bulana kadar devam…”

Ülkemiz; genç nüfusunun eğitim potansiyeli olarak oldukça tatmin edici bir kitleye sahip. Bu kitlenin, başta internette boşa harcadığını zamanı düşününce, birçoğumuz gibi bizlerde “ Acaba, onlar için ne yapabiliriz? “ diye düşündük. Tabi sadece düşünmekle çözüm bulunmayacağını bildiğimiz için, birde girişimde bulunduk.

Başta öğrenci kitlemiz olmak üzere; araştırmayı ve yazmayı seven herkesin hiç yoksa bir ek gelir imkânı sağlayacağı platformumuzu siz ve sizin gibi düşünenlerin sayesinde 2 ay içerisinde hayal edemediğimiz seviyeye taşıdık. Yüzlerce üye, yüzlerce yazar, yüzlerce makale ve içerik…

Biz bu potansiyele güvenmekle kalmıyor, onların başarabileceğine de inanıyoruz. Her konuda, sadece kendi yorumları ve kabiliyetleri ile birbirinden güzel içerikler meydana getirebileceklerini biliyoruz.

Çoğu kez “internetten para kazanma” diye arattıklarını da biliyoruzJ Evet, bu mümkün. Ama alavere dalavere, puan toplamakla, görev yapmakla, mavi yumurta almakla değil, sadece bilgisi ile kazanabilecekleri bir platform olan Makaleyaz.net ile artık bilgilerinizin hak ettiği değeri kazanacağını gururla ve heyecanla bildirmek istiyoruz.

Sitemizde sistemin işleyişi, ne tür makale yazmanız gerektiğinden, en doğru makale yapısını nasıl oluşturabileceğinize kadar birçok yardımcı içerik mevcuttur. Bu da yetmez dedik, neredeyse 7/24’e varan birde operatör arkadaşlarımızı sizlere yardımcı olmaları için sitenin başına oturttuk.

Bilginizle kazanın, zevkle harcayın diye her zaman sizlere yardıma hazırız.

Bu arada, bu makaleler ve içerikler desteklerimiz ile en uygun yapıda sitemizde yer alacağı için; web sitesi, firma sitesi, bloğu veya kendi ajansı için içerik arayanları da mutlaka en azından bir göz atmaya bekliyoruz. Çünkü yerinde sayanların aksine sürekli güncel içerikler ile ziyaretçilerinizin sevgisi ve bağlılığı kat be kat arttıracak içerikleri toparladık.

İnternet siteleriniz için; SEO kurallarına uygun, özgün ve hazır halde birkaç işlem ile anında bilgisayarınıza indirebileceğiniz makalelere o kadar güveniyoruz ki; satın aldıklarınız içerisinde kopya içeriğe rastlarsanız, o içeriklerin ücretini geri iade ediyoruz. Varsa bunu Türkiye’de yapabilecek başka bir platform, takdir ederiz J Pek yakında, kredi kartı ile kredi ekleme özelliği ve Makale Siparişi sayfamızın tam performans ile hayata geçişiyle işlerinizin daha da kolaylaşacağının müjdesini buradan da verelim. Bu arada, bu yazının başlığı size uymuyor diye düşündüğünüzü biliyoruz. Fakat içeriklerin kalitesi ile sitelerinizin ziyaretçileri ve potansiyel kitlelerinizin artacağını iyi bildiğimiz için bunların size yol, su ve elektrik olarak döneceğinizi de hatırlatmak istiyoruz. O yüzden, sizde zevkle harcayacak birikimleri, sonuna kadar hak edenlerdensiniz.
Makale Yaz
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

efeince

Makale Alım-Satım | https://www.makaleyaz.net
WF
Kullanıcı
21.12.2018 Güncelleme :

* Sitemizde artık kredi kartı ödemesi ile , kredi yüklemesi yapabilirsiniz.
* Makale Sipariş sayfamızdaki fonksiyonel eksiklik giderilmiştir, stabil olarak ilanları açabilirsiniz.
 
Üst Alt