Aşkına Sahip Çıkmalısın

WebmasterForum

Ceo
WF
Kullanıcı
19 Aralık 2017
450
1
18
29
16 | Bursa
wf.com.tr
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
webmaster
Aşkına Sahip Çıkmalısın
Aşk aslında anlamak istediğin manada sana zarar yada yarar verir. Eğer acı çekmek istersen acı, mutluluk istersen sana mutluluk verir lakin gördüğüm ve duyduğum bazı ilişkilerin sonu hiç de iç açıcı değil. Şimdi başa almak gerekirse anlam veremediğim bazı konular var ama biraz zihnimi zorladığımda ortaya çıkan bir takım sorunların nereden kaynaklandığını anlayabiliyorum.
Güzel başlayan ilişkilerin güzel giden ve o güzel günlerin, haftaların, ayların ve yılların ardından bir anda bitmesi gibi mi denilir yoksa farklı bir tabir mi verirsiniz bu sizin seçiminiz olur. Seviyorsun onunla mutlu olacağına inanıyorsun yada kendi içinde farklı düşüncelere yöneliyorsun ve son olarak bittiğini karşındaki kişiye söylüyorsun bu ne kadar doğru ?
Tamam senin duyguların, senin düşüncelerin var ama bu aşkı sadece sen var etmedin bu aşkı karşındakinden bir duygular görerek ona inanarak ona güvenerek var ettin ve sonunda onunla beraber mutlu olabileceğine inanarak bu yolda devam ettin. Şimdi ne oldu da bu ilişkiyi ansızın,ve sessiz sedasız bitirmenin eşiğinde oldun. ? Soruyorum sizlere aşk dediğin denemekten ibaret ise çok af edersiniz Kerhaneler bu işler için en uygun ve en ideal yerdir diye cevap verebilme hakkı doğuyor. Bunu idrak edemeyenler için söylüyorum.
Aşkı farklı anlamlarda algılayanlar ve sadece geçici bir heves sananlar yanılıyorlar. Seven insan unutmaz belli bir zamandan sonra nefret duyabilir ama unutmaları imkansız onunla yaşadığı her bir dakikanın, saatin anısı ile yeniden canlanıverir.
Çok aşklar gördüm inanın bana bakmaya kıyamaz’sın.. Ne duygular gördüm var ettiklerine inandıkların şeyi sadece bir hevesten yana olduğuna inanıp kendi istekleri doğrultusunda sürdürdükleri adını da Aşk koydukları bu anlamsız düşünceleri.. Ama hiç yanılmadım seven insanların bir gün muhakkak bir birlerine hesap vereceğine inandım belki bu dünyada belki diğer dünyada ama muhakkak hesaplaşacaklar.
Siz siz olun inandığınız, Güvendiğiniz ve duygularınızı ona karşı koyamadığınız biri çıkarsa sakın ama sakın vazgeçmeyin O duyguların adı AŞK siz Aşkınıza sahip çıkın. Gerisi Teferruattır.;)
 

Hasan10

WF
Kullanıcı
10 Eylül 2019
11
1
3
25
Ankara
Cinsiyetiniz
Erkek
Mesleğiniz
web uzmanı
Aşk bu devirde çok zor bulunan bir duygu aslında malesef aşkta diğer her kavram duygu herbuluş yenilik herşey gibi aşkta çabuk tüketiliyor..
 

Yasal

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Webmasterforum.com.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre Tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. (WF) hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler Buradan geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Webmaster Forum, yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
3,700
Mesajlar
5,596
Kullanıcılar
1,399
Son üye
riy9

Çevrimiçi üyeler