ADbenz - ADSlira İle Yatırımsız Para Kazanmak

kinqless

Kullanıcı
ADSLira Nedir? Nasıl Kazanırsınız?

ADSLira internetten reklam gösterimi yaparak elde ettiği gelirleri üyeleriyle paylaşan bir reklam gösterim sitesidir. Google Adsense vb. reklamların sizlere gösterimleri sağlanarak elde edilen gelirleri üyeleriyle paylaşmayı planlayan şirket sizlerden üstelik yatırım talep etmemektedir.

ADBenz ise ADSLira sisteminin diğer platformudur. İki siteden de para kazanabiliyorsunuz. Mantıkları ve sistemleri tamamen aynı ve sistem çok yeni.

ADSLira - ADbenz ile Ne Kadar Kazanırım?

Site içerisinde yer alan bilgide ”Gün içerisinde reklamlardan elde ettiğimiz gelirler; örneğin bugün 100 TL gelir sağladık ve sistemde 100 üye bulunmakta bu 100 üyemize eşit şekilde kazancı dağıtım yapıyoruz. Üye getirenler ise ekstra o üyelerin günlük puanının %25 ini de kazanmış oluyor.” deniliyor. Ne kadar çok puan o kadar fazla pastadan pay alırsınız.

ADSLira - ADbenz Güvenilir mi?

Her zaman söylüyoruz reklam gösterimi yapan sistemler kazancın %90 ını dağıtıp, %10’unu bile kendisine alsa kazanç sağlar. Bu tür sistemler ile yatırım toplamak zaten mantık dışıdır. ADSLira - ADbenz güvenilir mi sorusuna burada bir yanıt bulabilirsiniz. ”Yatırım almayan, reklam gelirlerini paylaşan bir sistem” olarak karşımıza çıkıyor.

Referans Sistemi İle Kazancınızı Arttırabilirsiniz

Sistem üyelerine ayrıca kazanç sağlıyor. Referans sistemi ile getirdiğiniz her üye başına %25 yani 25 puan sizlere referans puanı veriyor. Bu puanları elbette paraya çevireceğiz. Yani sistem içerisinde bize lazım olan ilk şey elbette puandır. Bu yüzden referans kasarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Telefon Numarası Neden İsteniyor?

Telefon numarasının istenmesinin sebebi başta referans hilesinin önüne geçmek için. Site referans sistemi ile işlediği için ve ip değiştirip referans kasılmaması için koyulmuş bir güvenlik. Telefonunuza kod geliyor kodu giriyorsunuz.

ADSLira - ADbenz Ödeme Yapıyor mu?

ADbenz sitesi daha yeni açıldığı için onun ödeme kanıtı yok fakat 9 Mayısta açılan ADSlira sitesinde ödeme kanıtı mevcut. Ödemeyi de Papara'ya yapıyorlar. ADSLira ödeme kanıtını şöyle bırakayım.

0zbN08.jpg


ADSLira'ya girmek için tıkla.

ADSbenz'e girmek için tıkla.

Refsiz linkler : adslira.com - adbenz.com
 
Üst Alt