OyunTeknoloji

Fortnite Oyununda Artık 8.Sezon Bitiyor!

Dünyanı birçok noktasında hayranları bulunan Fortnite oyunu artık 8.sezona elveda diyor. Tüm görevlerin bitmek üzere olması sezonunda sonunun geldiğinin anlamını taşıyor. Her yeni sezonla birlikte yeni gelişim ve sürekli olarak kullanılan alanların yenilenmesi bekleniyor.

Fortnite dediğiniz zaman birçok kili olumlu yorum yapacaktır. İlk zamanlar pek ilgi görmese de oyun oynandıkça çığ gibi büyümeye devam ediyor. Ne kadar yeni çıkarsa çıksın bu oyunu oynayanlar kesinlikle yeni sezonları sabırsızlıkla bekliyorlar.

Diğer taraftan baştan sona tasarlanan ve kesinlikle talep görmeyi hak eden yeni aktivite ve uygulamalarda kaçırılmak istenmiyor. Yapılan düzenlemeler ve grafik alanındaki yenilikler tartışmasız olarak üst seviyede tutulacaktır. Bugüne kadar yapılan negatif yorumların çok azaldığı gözlemlenmektedir.

Fortnite 8.Sezon Bitiyor mu?

Epic Games çatısı altın üretilen oyun uzun zamandır oyunların vazgeçilmezler listesinde bulunmaktadır. Sürekli yeniliyor olması sezonlar arasında çok uzak zamanlar olmaması ve diğer tüm becerilerle oldukça etkili bir tercih haline geldi. Kullanıcılar gelişim sağlamak adına kesinlikle destek olurken firma istenilen birçok detayı eklemiş bulunuyor.

Çemberlerle birlikte artık 8.sezon bitmeye yaklaşıyor. Düzenlemeler neler yapılabileceği hakkında fikirlerin gelişmesine neden oldu. Kurulacak olan dengeler genel olarak oyuncu tabanlı olacaktır. Renklendirmeler ve yeni eklenecek olan karakterlerin istenilenin üstünde bir çizgide ilerlemesi bekleniyor. Bazı sezonlarda ertelemeler yapılması can sıksa da son sezonlar normal tarihlerde sunulmuştu. Bu konuda şikayet almamak adına daha seri bir çıkış yakalamaları beklenmektedir.

Fortnite 9.Sezon Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Fortnite 9.sezon çıkış tarihi kulaktan dolma bilgilere göre 9 mayıs olarak bilinmektedir. Firmadan net bir açıklamama gelmemesiyle birlikte edilen bilgilerin güvenilirliği de tartışılabilir. Fakat dikkatlerden kaçmayan bir durum söz konusu olmaktadır. Bazı sezonlar arasında inanılmaz bir zaman kaybı yaşandı. Şirket alınan şikayetleri dikkate almış olacak yeni sezonlar yakın tarihlerde piyasaya çıkmaktadır.

Zaman biraz daha ilerledikçe oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Ancak şuan için konuşulan ve bilinen bunlarla sınırlı kalmak zorunda. Yapılacak olan he yenilik gözlerden kaçmadan milyonlarca kişinin yakından takip ettiği konu duruma gelmiştir. Fortnite oyunu ilerleyen günlerde yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor.