AndroidGüvenlikTeknoloji

Androidler İçin Geliştirilmiş Olan En İyi Anti Virüs Programları!

Android telefon kullanıcıları kullandıkları cihazlardan tam bir şeklide faydalanmak için uygulamalar indirirler. Talebe göre değişen bu sistem sayesinde artık telefonlar virüs yuvalarına döndü. Nerden geldiği bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlardan korunmanın en iyi yollarını araştırdık.

Android telefonlar için geliştirilmiş en iyi anti-virüs uygulamaları hakkında eksik kalan tüm çalışmalar genel olarak problemlere dönüşmektedir. Sürekli olarak markalar yeni modeller üretmeye devam ediyorlar. Bununla birlikte her yeni ürün en baştan yüklenmesi gereken uygulama serileri anlamına gelmektedir.

En popüler uygulamaların bile virüslü gelebileceğin den kimsenin şüphesinin olmaması gerekmektedir. Çünkü sistemeler ara vermeden tehdit ediliyor. Özellikle gösterilmekte olan çalışmaların baştan sona tasarlanması bile virüslü yazılımlar olarak tasarlanmış olabilir.

Androidler İçin En İyi Tasarlanan Anti Virüs Programları Hangileridir?

Androidler için en iyi anti virüs programları 2019 yılına gelindiğinde aşağı yukarı aynı ürünler oldu. Yapılması planlanan çalışmalar kullanılmak istenildiğinde direk olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Sürekli olarak artış gösteren durumlar için devamlı olarak bahsi geçen yazılımlar mevcut durumda. Üstelik gösterilmekte olan isimler dünya çapında kullanılmaya devam edilen tercihler olarak bilinmektedir.

Kaspersky Mobile son derece mükemmel tasarlanmış bir uygulamadır. Dünyanın her yerinde kullanılmakta ve 50 milyondan fazla sayıda indirilmeye sahiptir.

Bitdefender Antivirüs basit kullanılmaya tanınmaktadır. Her yaştan kullanıcı çok rahat şekilde kullanabilir ve kendisini geliştirebilir.

360 Security en çok indirilenlerin başında gelmektedir. Günlük olarak binlerce kez indirilmekte ve birçok kişinin memnun olduğu bir uygulamadır. Özellikle dikkat edilmesi gereken ve devamlı olarak kullanılması gereken bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Anti-Virüs Uygulamaları Neden Kullanılması Gerekmektedir?

Anti virüs programlarının amacı genel olarak kullanılmak istenilen ve aynı zamanda baştan sona gösterilmekte olan saldırıların önünü kesmenin tek yoludur. Düzenli olarak kullanılan ve sürekli olarak artış gösteren durumlara karşılık olarak tek korunma yoludur.

Resmi sitelerin içlerinden normal korunmasız noktalara varana kadar bir anda telefonunuzun ele geçirilme riski bulunmaktadır. E-mailler aracılığıyla bile bir anda istenilmeyen durumlarla karşılaşılması gerekmektedir. Android telefonlar için geliştirilmiş en iyi anti-virüs uygulamaları için küçük çaplı bir araştırılması yapılması bile yeterli olacaktır.