Tema Yükleyemiyorum

İlkay40

Yeni üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba. Wordpress siteme Colormag teması yükleyemiyorum. Şablonları indirmiyor. Sitenin menü ve kategori ayarlarında da sıkıntılı oluyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Kwuai

Bağımlı
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba. Wordpress siteme Colormag teması yükleyemiyorum. Şablonları indirmiyor. Sitenin menü ve kategori ayarlarında da sıkıntılı oluyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
a.s kardeşim site yi yenimi kurdun eğer yeni kurduysan siteyi kaldır yeniden kurmanı tavsiye ederim daha sağlıklı bir kurulum olması açısından.

1. Panelde kurulumlarda belli bir dosya boyutuna kadar ekleme izinleri vardır. Bunu sunucularda kolaylıkla arttırırsınız. Hosting içinse ilgili firmaya destek talebi açmanız yeterli olacak.
2. Bazı güvenlik eklentilerinden de kaynaklı olabilir varsa güvenlik eklentiniz pasif ederek dene.
3. Bakım moduna alarak nedeye bilirsin.
4. Bazen bazı eklentilerin birbirine zıt olması sonucunda olabilecek sorunlardan dolayıda olabilir eklentileri pasif ederek dene.
5. wp nin ve eklentilerin güncel olduğundan emin ol .
6. Yine olmuyor ise hosting firmana konu ile ilgili destek talebi açarak sorunlarını belir onlar size gerekni yapar veya yapmanız gerekeni söyleyecektir ciddi bir firma ise .

Üst Alt