Neler yeni
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Www.WebmasterForum.Com.TR Ailesine Hoşgeldiniz. Bizlere Destek Olun! Daha Fazlası İçin Tıklayın..
  • WEBMASTERFORUM.COM.TR - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın.
    Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelerinize itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir, video, resim, müzik, yükleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
    Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, bu yüzden ne bekliyorsunuz? KAYIT OL
  • Forumumuza Reklam Vermek İstermisiniz? Ayrıntılar için Tıklayın!

SKYPE VİDEO ŞANTAJ MAĞDURLARI TAVSİYE YARDIMLAŞMA

#1
SKYPE VİDEO ŞANTAJ MAĞDURLARI TAVSİYE YARDIMLAŞMA
Evet arkadaşlar,son yıllarda internet dolandırıcılığı aracılığıyla,genellikle erkeklerin düştüğü tuzaktan bahsetmek istiyorum,internet ortamında evlilik,sevgili bulma,tanışma,flört siteleri gibi platformlardan erkeklerle tanışan sözde bayan görünümlü dolandırıcılar,erkeklere bir şekilde güven verip,skype'den görüşme teklif etmekteler,ve bu kameralı görüşme esnasında dolandırıcı bayan,soyunmaya başlamakta,ve mağdurun da bu tip bir eylem yapmasını teşvik etmekteler, sonrası malum...görüntüler kayda alınmakta,ve iş işten geçmektedir,ve şantaj başlamaktadır...bu olay tüm dünyada hızla yayılmakta özellikle türkiyede bu konuda bilgilendirici bir platform olmadığından bu tuzağa düşen mağdurlar çaresiz kalmaktadırlar... bu başlığı bu konuda dertli olan mağdurların bilgi alışverişinde bulunabilmesi açısından açmış bulunmaktayım...bu konuda yardımcı olmak açısından yabancı ingilizce formlar siteler mevcut,ama türkçe bir platform yok... mağdurlar bir nebze olsun bilgi alışverişinde bulunarak bu süreci daha kolay atlatmalarına yardımcı olmak için bu başlık faydalı olacaktır...
 

Alakalı Diğer yazılar

WMF - HOŞGELDİNİZ!
WMF - Ticaret, İkinci El, ve Diğer Bölümler Kullanıcılarımıza Ücretsiz Olarak Sunulmuştur.
Forumda Yardıma İhtiyacınız mı Var? Destek ve Yardım İçin Tıklayın..

Reklam Alanı