Kullanıcıyla Birebir Temas Mobil Reklam Fırsatı!

E-Ticaret & Alışveriş

Wallace

Makale Yazarı
Tepki
0
KULLANICI İLE BİREBİR İMKAN SAĞLAYAN REKLAM FIRSATI!

Siteniz, uygulamanız veya sosyal medya hesaplarınız için belirlediğiniz kitleye özgü birebir kullanıcıya özel mesaj teması ile reklamınızı yapıyoruz. Bu kullanıcıların %85'i mobil cihaz üzerinden siteniz, uygulamanız veya sosyal medya hesaplarınıza giriş yapabilir. Geri dönüşlerde kesin bir dönüş iddiamız yoktur, kullanıcının dikkatini çeken bir tanıtımsa eğer, dönüş muhakkak olacaktır.
Kitle belirlemek için bir anahtar kelime seçmeniz yeterli olacaktır, örneğin "edebiyat" anahtar kelimesi üzerinden kullanıcı kitlesi belirlenerek reklam yapılabilir. Dilerseniz, şehir veya ilçe olarakta yapılabilir. Ortalama 35-50 Kelimelik (Size bağlı olarak artıp, azabilir fakat kısa olmasında daha yararlı olacaktır) tanıtım yazısıyla beraber ilgili link eşliğinde tanıtımınız yapılacaktır.

50 Kişi 1 Anahtar Kelime, 5 ₺
75 Kişi 1 Anahtar Kelime 7,5₺

100 Kişi 1 Anahtar Kelime 10₺

*Size özel paketler için iletişime geçebilirsiniz.
Erkek/Bayan seçimi yapılabilir. Belirteceğiniz tanıtım yazısı size aittir. Rapor teslimi arayüz bölümünden partlar halinde ss şeklinde teslim edilecektir. İşe bağlı ortalama rapor teslimi, iş bitiminden ortalama 30 dakika ile 1 saat arasında olabilir.

Referanslarımız;

Sungmert;1072982548' Alıntı:
Referansımı teslim aldım, çok teşekkür ederim. Çok hızlı oldu gerçekten.
Candede;1072982618' Alıntı:
Çalışma tamamlandı temiz ve ise yarar çalışma ellerine sağlık ilerde çalışacağım kesinlikle

Üst Alt