güvenlikli bir hosting istiyorum

webtasarimci

Bağımlı
Tepki
3
Merhabalar sitemi taşımak istiyorum ama bu hack mevzularına karşı güvenlikli bir hosting istiyorum çünkü bir kez dilim yandı bu nedenle neyse bana öneri verebilecek olan vamı dır?

masterweb

Bağımlı
Tepki
0
Dostum okadar haklısınki başına gelmeyen anlamaz seni... ben şuangüzel hosting ile çalışıyorum I munify360 ve ImunifyAV gibi sisteme doğrudan entegre edilen gelişmiş güvenlik sistemleri kullanıyorlar bütün saldırıları engelliyor ve bu işlemler dosyaları silmeden yapıyor. ayıcada günlük yedek tutuyorlar bi inceleyebilirsin.

GebzeHost

gebzehost.com
Tepki
0
Dostum okadar haklısınki başına gelmeyen anlamaz seni... ben şuangüzel hosting ile çalışıyorum I munify360 ve ImunifyAV gibi sisteme doğrudan entegre edilen gelişmiş güvenlik sistemleri kullanıyorlar bütün saldırıları engelliyor ve bu işlemler dosyaları silmeden yapıyor. ayıcada günlük yedek tutuyorlar bi inceleyebilirsin.

Merhabalar,

Sizlere hosting paketlerimizi önerebilirim. Sunucularımızın optimizasyonları "güvenlik öncelikli" özenle yapılmıştır.

ozturkbilisim

Meraklı
Tepki
2
Merhabalar sitemi taşımak istiyorum ama bu hack mevzularına karşı güvenlikli bir hosting istiyorum çünkü bir kez dilim yandı bu nedenle neyse bana öneri verebilecek olan vamı dır?
merhaba arayışınız devam ediyorsa yardımcı olabilirim avrupa locasyon garanti 1Gbps unlimited network hiç birşekilde kısıtlama olmaksızın
bütçenize özel
web: https://euhost.com.tr

whatsapp - telegram : 0850 304 99 79

Ekli dosyalar

• başlık.jpeg
    başlık.jpeg
    147.8 KB · Görüntüleme: 40
Üst Alt